Ostatni rok był dla wszystkim ogromnym wyzwaniem. Szalejąca pandemia, pogarszająca się sytuacja gospodarcza i niepewność jutra rzadko komu pozwoliły myśleć pozytywnie. Sytuacja ta odbiła się także negatywnie na wielu przedsiębiorcach, nie oszczędzając w tym prywatnych dietetyków. Mimo, że branża dietetyki nie poniosła takich strat jak inne sektory usług, to tutaj również nie obyło się bez ofiar. Wiele gabinetów niestety musiało skapitulować i zamknąć swoją działalność.

Ale nie wszyscy odnieśli porażkę. Niektórzy dietetycy nie tylko przetrwali ale także w tym trudnym okresie jeszcze bardziej zdynamizowali swoją działalność.

 

W dzisiejszym odcinku porozmawiam z czterema dietetykami, którzy oparli się tej trudnej sytuacji i mimo wielu przeszkód pokazali, że dzięki pracy, wytrwałości i cierpliwości można przetrzymać nawet największy kryzys. Moimi gośćmi będą dzisiaj TOP-owi dietetycy projektu DOBRY DIETETYK℠ i FIT DIETETYK℠, którzy opowiedzą o tym jak sobie radzili w tym niesprzyjającym okresie.

 

Gośćmi tego odcinka podcastu będą w kolejności:

PRZEJDŹ DO PODCAST

 

JACEK KŁĘBOWSKI - https://klebowski.fitdietetyk.pl/moja-poradnia/o-mnie/

KAMIL OSOWSKI - https://osowski.dobrydietetyk.pl/moja-poradnia/o-mnie/

PAULINA LIMANOWSKA - https://limanowska.fitdietetyk.pl/moja-poradnia/o-mnie/

EWELINA KRUTKIEWICZ-DĘBICKA - https://krutkiewicz.dobrydietetyk.pl/moja-poradnia/o-mnie/