Certyfikaty i wyróżnienia
 Jacek Kłębowski

Jacek Kłębowski

Jacek Kłębowski trener personalny, doradca ds. żywienia i suplementacji.

Żonaty, szczęśliwy Tata Laury. Za największe osiągnięcia życiowe uważa połączenie biznesu, rodziny i pasji do propagowania zdrowego stylu życia. Zdobywca złotego medalu w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Ulubione powiedzenie: "To Ty kreujesz swoje ciało, życie po przez codzienne nawyki, więc uważaj jakie nawyki karmisz"

Pomoże Ci spalić zbędny tłuszcz, podpowie jaki trening będzie dla Ciebie optymalny, doradzi jak dostosować smaczne i szybkie posiłki do Twojego trybu życia. Przygotuje profesjonalny plany treningowy oraz program żywieniowy.Jako miłośnik wszelkiej aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia kieruje się trzema istotnymi elementami: zdrowe odżywianie, systematyczna aktywność fizyczna oraz odpowiednia regeneracja.

Dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu pokazuje, jak czerpać z ćwiczeń oraz zdrowego odżywiania pozytywną energię i siłę by stawiać czoła codziennym wyzwaniom.

Jest zdeterminowany. Oczekuje od siebie i innych bycia najlepszym. W swojej służbie pragnie, aby Każdy człowiek na świecie dążył do poprawy zdrowia i życia osobistego, a dobre samopoczucie, codzienny uśmiech nie był dobrem luksusowym, lecz powszednością dnia codziennego.

 

690 848 006
POKAŻ