<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=840692387100373&ev=PageView&noscript=1"/>
Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Firycznego
Rekomendacje

Niby tak niewiele a jednak ...

Natalia Cieślak 6 Kobieta 26 stycznia, 2021

...dlaczego ćwiczę tak dużo, a mimo to nie chudnę?

O Jacku się dowiedziałam oglądając w Dzień Dobry TVN wywiad z Mateuszem Bondarowskim, który przeszedł niesamowitą metamorfozę.

Mimo tego, że wydawało mi się, że jem zdrowo i dużo ćwiczę nadal nie byłam zadowolona ze swojej sylwetki i samopoczucia.

Podczas siedzenia w domu z powodu plandemi zaczęłam sobie pozwalać na niezdrowe przekąski. I tak doszlo do tego, że ważyłam prawie 70 kg. Kiedy przyszłam do Jacka nie rozumiałam dlaczego ćwiczę tak dużo, a mimo to nie chudnę. Dostałam plan dietetyczny i wskazówki co do aktywności fizycznej. Po wprowadzeniu zaleceń Jacka w życie byłam zachwycona. Nie dość, że posiłki były smaczne, to nie byłam głodna. Zaczęłam mniej ćwiczyć siłowo. Jeździć na rowerze i biegać zawsze lubiłam. Teraz odkryłam moją pasję do rolek. Czuje się lekko, mam dużo energii. Sama z siebie wstaje w weekend o 7.00 rano.

Mam w planach dalej pracować nad moją sylwetką i dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Dziękuję Jacku, że nakierowales mnie na tą dobrą drogę

Podsumowanie

Pomiędzy pomiarami nr 1 i 2 wykonanymi w dniach 20 czerwca i 5 października 2020 minęło 107 dni. W tym czasie zanotowano spadek masy ciała o 4,9 kg (7,4%) do wartości 61,6 kg przy jednoczesnej poprawie składu ciała o 8,6% tj. 6,8 kg ubytku masy tkanki tłuszczowej. Masa beztłuszczowa (głównie mięśni) wzrosła w tym przypadku o 1,9 kg (4,1%).

POKAŻ