Jacek Kłębowski
Gabinet Premium

Rekomendacje

Pojawiły się obawy o własne zdrowie...

Milena -20 Kobieta 06 kwietnia, 2022

Zdecydowalam się na zmianę, ponieważ doszło do takiego etapu że poorostu zaczęłam się wstydzić samej siebie, przed rodzina znajomymi a nawet przed własnym  mężem

Byłam wiecznie zmęczona, a w moim wieku to trochę za wcześnie żeby nie mieć siły, może niestosowny przykład ale moja babcia która ma 83 lata ma więcej werwy do życia niż ja.

Pojawiły się obawy o własne zdrowie i gdyby nie wizyta i zlecenie badań przez  Jacka nie wiedziałabym że mam insulinooporność i jestem krok od  cukrzycy.

Na szczęście już mi to nie grozi dzieki Jackowi, jestem mu niezmiernie wdzięczna bo pokazał mi  inny świat poprostu lepszy z lepszym samopoczuciem, a to dzięki diecie oraz regularnej aktywności. W każdej wolnej chwili udaje się na spacer co ma na mnie zbawienny wpływ jeśli chodzi o moje samopoczucie.

Chciałabym zostać  również mamą i do tej pory mi się to nie udawało, teraz więrzę że dzięki zadbaniu o siebie będzie mi również dane spełnić się w tej kwestji, bo jako  szczęśliwa i zdrowa kobieta teraz mogę na 100% powiedzieć że jestem na to gotowa.

Bardzo Cie polecam wszystkim którzy też potrzebują pomocy ja jestem ci wdzięczna bardzo bo gdyby nie to ze do ciebie trafilam to była bym dalej męczacą się osobą która czula się źle w swoim ciele ...nie powiem cieżko było ale to tylko  kwestia zmiany przyzwyczajeń

POKAŻ
Patryk Lipowski - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ