Jacek Kłębowski
Gabinet Premium

Rekomendacje

" Pożegnałam ponad 10 kg "

Agnieszka (43l.), Warszawa - 11 kg , - 9% BF Kobieta 25 stycznia, 2021

Pani Agnieszka trafiła do mnie kilka miesięcy temu  ... nawet jeśli bywały chwilę zwątpienia  przełamywała  swoje słabości,  bardzo szybko odzyskiwała wiarę w siebie oraz  radość życia.

Zawsze byłam raczej osobą nieśmiałą i nie bardzo pewną siebie.

Z wiedzy i pomocy Pana Jacka korzystam od sierpnia zeszłego roku.

W tym czasie sporo się zmieniło.

Poza tym, że pożegnałam ponad 10 kg i trochę starych ciuchów z szafy, to mam większą pewność siebie, nabrałam śmiałości i nie czuję się zmęczona fizycznie.

Mam więcej energii, którą zauważyli moi bliscy i znajomi. Jestem zadowolona z efektów jakie osiągam.

Dodatkowo nauczyłam się odżywiać racjonalnie, bez głodówki i przereklamowanych cudownych diet. To wcale nie było takie trudne , a teraz jest już nawet przyjemne i relaksujące :-) Polecam skorzystanie z fachowej pomocy Jacka. Wie gość co robi.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pan  Jacek  Kłębowski z poradni Fit Dietetyk Centrum Zdrowia MEDICOR w Zaborowie :

Pani Agnieszka początkowo była nieśmiała z niską wiarą we własne możliwości jednak od samego początku byłem przekonany że pokaże swój charakter. Jak na księgową przystało  wykazała się niezwykłą sumiennością i dokładnością. Pokazała determinacje i mimo różnych sytuacji w życiu prywatnym  stanowczo przestrzegała zaleceń. Nawet jeśli bywały chwilę zwątpienia  przełamywała  swoje słabości,  bardzo szybko odzyskiwała wiarę w siebie oraz  radość życia. To czasami jest bardziej cenne  niż utrata zbędnych kilogramów. Współpraca z Panią Agnieszką to prawdziwa przyjemność. Jej cierpliwość  a przede wszystkim systematyczność wizyt gdzie mogliśmy skupić się na rozwiązaniach problemów oraz dodać motywacji  z pewnością pomogła osiągnąć sukcess. Jestem przekonany, że Pani Agnieszka nadal będzie dbała o swoje samopoczucie wewnętrzne i zewnetrzne oraz zarażała dobrą energią dając przykład tym kim sama była przed rozpoczęciem zmian :) Gratuluje !

POKAŻ
Patryk Lipowski - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ