<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=840692387100373&ev=PageView&noscript=1"/>
Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Firycznego
Rekomendacje

Marcin Kulpik -44kg

Marcin Kulpik (38l.) Zaborówek 44 kg w 9 miesięcy Mężczyzna 26 maja, 2020

Marcina znam od lat ponieważ mieszkamy w tej samej okolicy dlatego bez zastanowienia postanowiłem mu pomóc jak tylko mnie  o to poprosił. Zaczepił mnie na ulicy słowami  " Jacek musisz mi pomóc bo już nie daje rady, jak Ty mi nie pomożesz to już nikt"  pamiętam to jak dziś,  wspomniał też o problemie finansowym ponieważ ze względów zdrowotnych jest na rencie. Moja odpowiedź była jasna "Marcin finansami się nie przejmuj, pomogę Ci pod jednym warunkiem masz robić i słuchać tego co mówię. Jeśli  nie będziesz się stosował do zaleceń natychmiast przerywamy współpracę " Odchodząc krzyknąłem odezwij się do mnie na facebook to umówimy spotkanie. Po powrocie do domu zostałem zasypany pytaniami od Marcina o terminie spotkania, przekonał mnie tym, że jest naprawdę zdeterminowany, aby zmienić coś w swoim życiu.

Było dokładnie jak pisze Jacek , już nie dawałem sobie rady, wada serca,  renta. Czułem się beznadziejnie,   ciężko  mi sie chodziło  na pierwsze piętro - zadyszka, nie chcialo mi sie nic, zero kondycji mało ruchu większość czasu spędzałem przed komputerem wypijając każdego dnia 2 litry znanego napoju gazowanego i zjadająć 500g orzeszków solonych :) Gdy  kilka miesięcy temu pojawłem się poraz pierwszy w PORADNI DIETETYCZNEJ  KLEBOWSKI.FITDIETETYK.PL  po zdjęciu butów, w celu  zrobienia pomiarów i po wywiadzie zdrowontym na Jacka biurku zostawiłem dużą ilość kropel potu który spływały po moim czole, a do domu wróciłem bez skarpet bo założenie ich byłoby już za dużym wyzwaniem. 

Aktualnie mnóstwo ruchu,  jest super bardzo dobra kondycja. Dużo czasu  spędzam  na powietrzu,  dużo spaceruje , jeżdżę na rowerze...o tak   teraz rower to  jest podstawa 50 km dziennie to nie problem  no i przede wszystkim zdrowie i samopoczucie rewelacyjne.

Wcześniejsze badania były tragiczne i przyznana renta ze względu na zły stan zdrowia, teraz badania są w normię  i prawdpodobnie mogę stracić rente:)  lekarze są w szoku jak mnie zobaczyli " Panie Marcinie co się panu stało jak to ? Jestem naprawdę szczęśliwy w tej chwili tym bardziej, że aktualnie poznałem swoją drugą połówkę :) 

Naprawdę polecam wszystkim  spróbować coś zmienić w swoim życiu, a przede wszytskim nie walić głową w mur tylko udać się do osoby która powie jak mamy to zrobić.

POKAŻ