NAJLEPSI DIETETYCY ROKU 2020

Już od kilkunastu lat, zgodnie z naszą tradycją staramy się nagradzać najlepszych dietetyków minionego roku. Do tej pory, te wyróżnienia wręczaliśmy na specjalnej corocznej gali Ogólnopolskiego Zjazdu Sieci DOBRY DIETETYK℠ i FIT DIETETYK℠. Niestety, w tym roku pandemia uniemożliwiła nam organizację imprezy, dlatego postanowiliśmy werdykt za rok 2020 ogłosić drogą nieco mniej uroczystą. 

Trochę historii…

Pierwszy tytuł DIETETYKA ROKU sieci DOBRY DIETETYK℠ nadaliśmy w roku 2014 roku. Wówczas został on przyznany Pani ALDONIE KOPCZYŃSKIEJ. Rok później (2015) to zaszczytne wyróżnienie przypadło Pani AGNIESZCZCE TOMKALSKIEJ, która była pierwszym dietetykiem, który rozpoczął współpracę z naszą marką. W roku 2016 do elitarnego grona zwycięzców dołączyła Pani KATARZYNA ZAWADZKA, która również ten tytuł odebrała po raz drugi w roku 2017. Wówczas jednak, ze względu na niezwykle wyrównaną stawkę, wyjątkowo przydzieliliśmy ten tytuł również dwóm innym dietetykom Pani EWELINIE KRUTKIEWICZ-DĘBICKIEJ oraz Panu KAMILOWI OSOWSKIEMU

Kolejne dwa lata (20182019) należały już wyłącznie do Pani EWELINY KRUTKIEWICZ- DĘBICKIEJ, która w tym okresie była niekwestionowanym liderem we wszystkich możliwych rankingach. Z zaciekawieniem więc czekaliśmy na to, co wydarzy się w roku 2020, który jak wiadomo, ze względu na sytuację pandemiczną okazał się niezwykle trudny do przewidzenia. Mimo ogromu zawirowań i niepewności dobrnęliśmy jednak szczęśliwie do końca i dzisiaj możemy z ogromną dumą nagrodzić tych którzy się zostali prawdziwymi liderami tego niezwykle trudnego okresu.

Wyniki DOBRY DIETETYK℠ roku 2020

Oficjalnie ogłaszamy że najlepszym dietetykiem sieci  DOBRY DIETETYK℠ w Polsce po raz czwarty raz z rzędu została:

I miejsce: EWELINA KRUTKIEWICZ-DĘBICKA

Natomiast kolejne miejsca na podium w plebiscycie  DOBRY DIETETYK℠ ROKU 2020 przypadły: 

II miejsce: KATARZYNA ZAWADZKA 

III miejsce: DIANA KĘSEK 

Warto nadmienić, że pierwsza trójka rankingu pod względem liczby przyjętych klientów osiągnęła wynik praktycznie identyczny jak w roku 2019, co z uwagi na szalejącą pandemię i blisko 2 miesięczny lockdown należy uznać za ogromny sukces. 

Ale doskonałego wyniku nie było by także bez pomocy innych dietetyków, którzy również zasługują na szczególne wyróżnienie. Dlatego poniżej chcieliśmy zaprezentować pełną najbardziej elitarną listę 10 NAJLEPSZYCH dietetyków sieci DOBRY DIETETYK℠ 2020

  1. EWELINA KRUTKIEWICZ-DĘBICKA (w 2019 – 1 miejsce) – Sieradz – staż 7 lat 7 miesięcy
  2. KATARZYNA ZAWADZKA (w 2019 – 2 miejsce) – Pruszków – staż 8 lat 1 miesiąc
  3. DIANA KĘSEK (w 2019 – 4 miejsce) – Myślenice – staż 6 lat 9 miesięcy
  4. AGNIESZKA SZPOTON – (w 2019  - 9 miejsce) – Otwock staż 6 lat 9 miesięcy
  5. KINGA WITCZAK – (w 2019 – 8 miejsce) – Leszno – staż 2 lata 8 miesięcy
  6. PAULINA GUZIK – (w 2019 – 33 miejsce) – Kraków – staż 2 lata 6 miesięcy
  7. KAMIL OSOWSKI – (w 2019 – 7 miejsce) – Lębork – staż 9 lat 3 miesiące
  8. EMILIA HALLMANN – (w 2019 – 40 miejsce) – Tczew – 7 lat 4 miesiące
  9. ALDONA KOPCZYŃSKA-TAMBOR – (w 2019 - 3 miejsce) Siedlce – 9 lat 8 miesięcy
  10. ADRIAN KOWALEWSKI – (w 2019 – 20 miejsce) – Włocławek - 8 lat 5 miesięcy

Na liście 10 najlepszych dietetyków największy progres osiągnęły: Pani EMILIA HALLMANN (skok o 32 pozycje) oraz PAULINA GUZIK (skok o 27 pozycji). Najmłodsza stażem w tym doborowym towarzystwie jest PAULINA GUZIK, która zrobiła postęp w stosunku do roku 2019 aż o 76,9%! 

Wyniki FIT DIETETYK℠ ROKU 2020

W ramach corocznych wyróżnień musimy także dokonać analizy najlepszych dietetyków projektu FIT DIETETYK℠ 2020 w Polsce. Ten konkurs odbywa się dopiero od roku 2016 i również ma swoich bohaterów. 

Poniżej prezentujemy pierwszą trójkę najlepszych dietetyków tego projektu:

I miejsce:  PAULINA LIMANOWSKA – (w 2019 roku 2 miejsce)


II miejsce: WOJCIECH DROBIŃSKI – (w 2019 roku 1 miejsce)
III miejsce: JACEK KŁĘBOWSKI – (w 2019 roku 11 miejsce)

Pani PAULINA LIMANOWSKA tytuł FIT DIETETYK℠ ROKU odbiera już po raz drugi (pierwszy w 2016r.) i jest bez wątpienia jednym z najbardziej zasłużonych i docenianych dietetyków specjalizujących w problematyce żywienia osób aktywnych. 

Na ogromną uwagę zasługuje również Pan JACEK KŁĘBOWSKI który w roku 2020 dokonał niezwykłego postępu aż o 190%!. Jak do tego doszło warto przeczytać w osobnej historii sukcesu.  

W przyszłym roku, ze względu na rosnącą liczbę dietetyków tego projektu z pewnością wydarzy się sporo nowego i być może na liście najlepszych pojawią zupełnie nowe nazwiska. 

Wszystkim wyróżnionym dietetykom składamy ogromne gratulacje. Są oni wielką dumą naszego projektu, przyczyniającą się do ogromnej promocji tworzonych przez nas marek a także są wielką inspiracją dla nowych pokoleń naszych dietetyków. Za rok z całą pewnością pojawi się wiele niespodzianek, gdyż lista naszych dietetyków nie tylko nieustannie się poszerza ale także dołączają do nas coraz zdolniejsze osoby.